למעלה מ-100 בעלי עסקים חרדים השתתפו אתמול ביום עיון מרתק לבעלי עסקים שנערך במתחם ביזמקס – מרכז החדשנות החרדי. מטרת הכנס היתה לתת הזדמנות לבעלי העסקים החרדים לקחת פסק זמן מהשגרה העסקית ולחשב מסלול מחדש לרגל השנה העסקית החדשה.
האורח המרכזי ביום העיון היה הסוקר המוביל, בעלים ושותף במכון הסקרים דיירקט פולס שלמה פילבר. תחת הכותרת "לחשוב כמו לקוח", הוא הסביר לבעלי העסקים איך לנתח מיהו קהל היעד שלהם ואיך לבנות חבילה של שירותים ומוצרים שמתאימה בדיוק לקהל הזה.
לאורך היום נהנו המשתתפים ממפגשים עם יועצים מקצועיים מבנק מרכנתיל ומט"י ירושלים, ומהרצאות מעצימות על ניהול זמן, בניית תכנית ייעדים ואפשרויות מימון בערבות מדינה.
מנכ"ל קרן קמ"ח מוטי פלדשטיין שהשתתף ביום העיון אמר לנוכחים שהייחודיות שלהם כבעלי עסקים חרדים, היא היכולת לשלב מצוינות בעסקים וייצוג נאמן לציבור החרדי. "כשאתם יוצאים לעולם העסקים, אתם צריכים לזכור מי אתם ולוודא שאתם לא מוותרים על קוצו של יו"ד מאורח החיים החרדי שלכם"
אהבתם? תשתפו :)

חדשות נוספות

קמח בפייסבוק

גלילה לראש העמוד

הזדמנות שנייה ואחרונה!
הגשת מועמדות למלגה ללימודים אקדמיים לשנת הלימודים תשע"ט ללומדי תואר ברמה א' בלבד

עקב שינויים בתכנית הותת, והפיכתה מתכנית הלוואת לתכנית מלגות, קרן קמ"ח נותנת הזדמנות שנייה לכל אלו אשר לומדים/ות בשנת הלימודים תשע"ט, תואר אקדמי ראשון או שני אשר מדורג ברמה א' במדרג רמות הלימוד (מחשבים, הנדסה, רפואה וכדו') ואשר לא קבלו מאיתנו תשובה חיובית לשנת תשע"ט.

שימו לב, טופס זה מיועד אך ורק ללומדים בשנה תשע"ט אשר התחילו את לימודיהם בחודש אוקטובר 2018
ואינם מקבלים מלגה מקרן קמ"ח.

הרישום לשנה הבאה – תש"פ יפתח בנפרד לקראת תחילת שנה"ל, נא עקבו באתר שלנו.

ניתן להגיש מועמדות עד לתאריך יום רביעי ז' תמוז תשע"ט 10.07.2019

דילוג לתוכן