המראנו אל היעד 🛫🛫
סיימנו הערב יומיים רצופים וגדושים של סמינר פתיחה מיוחד למשתתפי 'מיגו'.
החניכים פגשו את הצוות המקצועי שילווה אותם וכן בכירים בחברות הייטק, השתתפו בהרצאות וסדנאות מרתקות על עולם העבודה ועל כלים לשימור הזהות האישית תוך כדי התפתחות מקצועית.
במיגו, כמו במיגו, מתחילים הכי חזק ואז מגבירים את הקצב. מחר בבוקר יתייצבו החניכים לתחילת מסלול ההכשרה שיימשך 14 חודשים עד שהם יהפכו לעובדי הייטק מצויינים.
——
לפני שלושה חודשים פתחנו את הרישום לתכנית מיגו להכשרת גברים חרדים להייטק, הרבה היו סקפטיים אם נצליח לפתוח 4 כיתות בזמן כל כך קצר.

אחרי תהליך איתור ומיון יסודי בהשתתפות 1270 מועמדים, בחרנו 120 גברים חרדים שהתחילו את הלימודים בירושלים ובבני ברקהתלמידים השתתפו  במפגש פתיחה במכללות בירושלים ובבני ברק שלאחריו חולקו לכיתות וכל כיתה ישבה למפגש הכירות בין התלמידים ועם סגל ההדרכה

לאחר מכן השתתפו התלמידים בסמינר פתיחה אינטנסיבי כדי להתחיל לרכוש מיומנויות למידה, להכיר את עולם ההייטק ולהתגבש כקבוצה לקראת תחילת הלימודים.

מוזמנים לעקוב אחרינו לקראת פתיחת המחזורים הבאים
אהבתם? תשתפו :)

חדשות נוספות

קמח בפייסבוק

גלילה לראש העמוד

הזדמנות שנייה ואחרונה!
הגשת מועמדות למלגה ללימודים אקדמיים לשנת הלימודים תשע"ט ללומדי תואר ברמה א' בלבד

עקב שינויים בתכנית הותת, והפיכתה מתכנית הלוואת לתכנית מלגות, קרן קמ"ח נותנת הזדמנות שנייה לכל אלו אשר לומדים/ות בשנת הלימודים תשע"ט, תואר אקדמי ראשון או שני אשר מדורג ברמה א' במדרג רמות הלימוד (מחשבים, הנדסה, רפואה וכדו') ואשר לא קבלו מאיתנו תשובה חיובית לשנת תשע"ט.

שימו לב, טופס זה מיועד אך ורק ללומדים בשנה תשע"ט אשר התחילו את לימודיהם בחודש אוקטובר 2018
ואינם מקבלים מלגה מקרן קמ"ח.

הרישום לשנה הבאה – תש"פ יפתח בנפרד לקראת תחילת שנה"ל, נא עקבו באתר שלנו.

ניתן להגיש מועמדות עד לתאריך יום רביעי ז' תמוז תשע"ט 10.07.2019

דילוג לתוכן