על חודש ניסן נאמר בתורה "הַחֹדֶשׁ הַזֶּה לָכֶם רֹאשׁ חֳדָשִׁים רִאשׁוֹן הוּא לָכֶם לְחָדְשֵׁי הַשָּׁנָה". רבים שואלים, והלא את ראש השנה אנחנו מציינים בחודש תשרי, כיצד אם כן הפך חודש ניסן להיות הראשון לחודשי השנה.
מופיע בחז"ל, שמהותו של חודש ניסן הוא למנוע את סברת החושבים שהקב"ה ברא את העולם ולאחר מכן נתן לכוחות הטבע לנהל את העולם. אירוע יציאת מצרים שהתרחש בחודש ניסן, הוכיח לעולם כולו את מעורבותו המלאה של הקב"ה בניהול יומיומי של המציאות בעולם באופן תמידי.
מסיבה זו, הפך חודש ניסן לאחר יציאת מצרים להיות "החודש הראשון".
🍷
אנחנו עוברים אירועים שונים, תהפוכות ודרמות בחיים הפרטיים, המשפחתיים והמקצועיים. אך חודש ניסן מלמד אותנו ומזכיר לנו כל פעם מחדש, שיש מנהיג לבירה והוא מנהל את העולם ומשגיח על כל הנעשה בו.
בפעילות שלנו בקרן קמ"ח, אנחנו פוגשים אלפי חרדים וחרדיות בתחילת דרכם בעולם התעסוקה. הדאגה על המשך הדרך ואיך תהיה הפרנסה, היא מאפיין שנוכח ברוב המפגשים עם הפונים. אך בשנים שלאחר מכן, אנחנו פוגשים אותם כרופאים, כמהנדסים בחברות הייטק, כפקידים בכירים במשרדי ממשלה, כעורכי דין, כאנשי עסקים מצליחים ובשלל מקצועות נוספים.
אף אחד מאיתנו לא מתיימר לנבא את ההתפתחות המקצועית של כל אחד מהפונים, אבל מתוך אמונה בבורא העולם ובהשגחתו, אמונה שמתווה לנו את הדרך, אנחנו פועלים לסייע לכל אחד מהפונים, לאפשר לו להשתמש בכלים וביכולות שחנן אותו הקב"ה על מנת לכלכל את משפחתו ולהתפרנס בכבוד ובריווח.
ויהי רצון שעוד בחודש ניסן זה נזכה להתגשמות הנבואה "בניסן נגאלו ובניסן עתידין להיגאל"
פסח כשר ושמח🍷🍷🍷🍷
שלכם,
מוטי פלדשטיין
אהבתם? תשתפו :)

חדשות נוספות

קמח בפייסבוק

גלילה לראש העמוד

הזדמנות שנייה ואחרונה!
הגשת מועמדות למלגה ללימודים אקדמיים לשנת הלימודים תשע"ט ללומדי תואר ברמה א' בלבד

עקב שינויים בתכנית הותת, והפיכתה מתכנית הלוואת לתכנית מלגות, קרן קמ"ח נותנת הזדמנות שנייה לכל אלו אשר לומדים/ות בשנת הלימודים תשע"ט, תואר אקדמי ראשון או שני אשר מדורג ברמה א' במדרג רמות הלימוד (מחשבים, הנדסה, רפואה וכדו') ואשר לא קבלו מאיתנו תשובה חיובית לשנת תשע"ט.

שימו לב, טופס זה מיועד אך ורק ללומדים בשנה תשע"ט אשר התחילו את לימודיהם בחודש אוקטובר 2018
ואינם מקבלים מלגה מקרן קמ"ח.

הרישום לשנה הבאה – תש"פ יפתח בנפרד לקראת תחילת שנה"ל, נא עקבו באתר שלנו.

ניתן להגיש מועמדות עד לתאריך יום רביעי ז' תמוז תשע"ט 10.07.2019

דילוג לתוכן