בין הביקורת הגוברת על הציבור החרדי והטענות שנשמעות בימים האחרונים כלפי רופאים, נמצאים הבוגרים שלנו במסלול לימודי הרפואה שהם גם חרדים וגם רופאים. היום הם השמיעו את קולם ואת האתגרים שאיתם הם מתמודדים לפני השרה ח"כ עומר ינקלביץ׳ שמשמשת גם כמתווכת בין הציבור החרדי והממשלה בסוגיית הקורונה.
המפגש בין הרופאים החרדים והשרה התקיים כחלק מביקור מיוחד של שרת התפוצות בפרוייקטים של קרן קמ"ח: מרכז כיוון ומתחם ביזמקס. במפגש השתתפו גם מנכ"ל קרן קמח מרדכי פלדשטיין, סמנכ"ל הקרן עו"ד אברהם יוסטמן , הנהלת ביזמקס והנהלת מרכז כיון.
השרה התרשמה מהיקף הפעילות של קמ"ח החל ממלגות לסטודנטים ותכנית ייעודית למסלול לימודי רפואה ועד שילוב חרדים בתעסוקה, יוזמת גמ"חשבים לסטודנטים, ותכניות יזמות לבעלי עסקים וחממת סטארטאפים חרדית.
שמחנו לקיים שיח פתוח וכנה עם השרה על האתגרים הייחודיים שיש לציבור החרדי בתקופה הנוכחית ועל הצורך בשילוב חרדים בעמדות מפתח בכל תחומי החיים עם דגש על השירות הציבורי ומערכת הבריאות.
בסיום הביקור שנמשך כשעתיים, ביקשה השרה לקבוע פגישות המשך לשם עבודה משותפת ומציאת פתרון למגוון האתגרים שעלו במהלך היום.
אהבתם? תשתפו :)

חדשות נוספות

קמח בפייסבוק

גלילה לראש העמוד

הזדמנות שנייה ואחרונה!
הגשת מועמדות למלגה ללימודים אקדמיים לשנת הלימודים תשע"ט ללומדי תואר ברמה א' בלבד

עקב שינויים בתכנית הותת, והפיכתה מתכנית הלוואת לתכנית מלגות, קרן קמ"ח נותנת הזדמנות שנייה לכל אלו אשר לומדים/ות בשנת הלימודים תשע"ט, תואר אקדמי ראשון או שני אשר מדורג ברמה א' במדרג רמות הלימוד (מחשבים, הנדסה, רפואה וכדו') ואשר לא קבלו מאיתנו תשובה חיובית לשנת תשע"ט.

שימו לב, טופס זה מיועד אך ורק ללומדים בשנה תשע"ט אשר התחילו את לימודיהם בחודש אוקטובר 2018
ואינם מקבלים מלגה מקרן קמ"ח.

הרישום לשנה הבאה – תש"פ יפתח בנפרד לקראת תחילת שנה"ל, נא עקבו באתר שלנו.

ניתן להגיש מועמדות עד לתאריך יום רביעי ז' תמוז תשע"ט 10.07.2019

דילוג לתוכן