חדשות ועידכונים

פרשת פקודי

לפעמים מבקשים מאיתנו לאפיין את הפעילות של 'קרן ק.מ.ח'. אם זה סיפור העולה החדש החרדי שעבר במרכז כיוון והצלחנו לשלב אותו בעבודה בדיוק למידותיו ב'מובילאיי', או בית המדרש הירושלמי מלא הסטודנטים בתכנית 'אבני דרך' שבאו לשמוע שיעור של הרב פייבלזון, או אולי סטרט-אפ מתחום הרפואה שהצליח לגייס סכום של 2 מיליון ₪ בזכות הצוות של Bizmax – ביזמקס, ואולי אלה העמיתות הפייטריות של תכנית משפיעים – חרדים לשירות המדינה ולשלטון המקומי שהשבוע – במקביל לתהליך הראיונות וההשמה במשרדי הממשלה – התחילו את יחידת הלימוד האחרונה שלהם?

פרשת השבוע פרשת פקודי, מספקת לנו תשובה להתחבטות הפנימית. הפרשה מספרת על הקמת המשכן, על המידות שלו ועל כל אחד מהכלים שהיו בו. לכל כלי יש תפקיד ומשמעות רוחנית, אבל רק כשהם כולם יחד, בדיוק לפי ההוראות והציוויים – מכסה ענן הכבוד את אוהל מועד וכבוד ה' ממלא את המשכן.

זהו המאפיין המרכזי של 'קרן ק.מ.ח'. לא מדובר בעוד קרן מלגות, עוד פרוייקט השמה ותעסוקה או עוד מיזם חדשנות. לא, 'קרן ק.מ.ח' מתכללת בצורה מקצועית ביותר את כל התחום הרחב של קידום ההשתלבות הכלכלית של הציבור החרדי, בכל האספקטים.

מידי שבוע ומידי יום, הצוותים שלנו נותנים מענה לטווח רחב מאוד של צרכים שמתחיל באבחון לסטודנטים לקראת לימודים, ממשיך בקורסים מקצועים ובהשמה בפועל, דרך פיתוח והצמחה של יזמים ועסקים חרדים ועד לשילוב חרדים וחרדיות בתפקידים בכירים במשרדי ממשלה.

שתפו