פרשת חקת

 

כחלק מההכנות למחזור נוסף של קורס מכירות חדש שיפתח בקרוב במרכז כיוון יצאנו יחד עם מנהל ההכשרות של כיוון פיני גולדמן למפגשים עם מנהלי מכירות בוגרי המחזורים הקודמים. ביקרנו בסניף הולנדיה (בדרך חברון), בטרקלין חשמל בתלפיות ואצל עוד בוגרים. כולם קיבלו את פיני באהבה והערצה וסיפרו על התועלת העצומה שהקורס נתן להם. גם עובדים עמיתים במקומות בהם ביקרנו ידעו לספר שמנהלי המכירות בוגרי קורס כיוון, הם הכי טובים בסניף.

ופיני הוא רק דוגמא אחת. מידי ראש חודש מתאסף הצוות המנצח של כיוון לסעודת ראש חודש. וגם השבוע, בר"ח תמוז הם התאספו, שיתפו בחוויות ובאנקדוטות מהמפגש עם הפונים והנעזרים בשירותי 'כיוון'. כששומעים את הסיפורים הקטנים, מבינים שאם יש משהו שהוא חלק מהDNA של כל עובדי ק.מ.ח, זאת המחשבה שהם קמים איתה בבוקר: "איך אפשר לעזור לעוד יהודי למצוא פרנסה מכובדת".

את ההקשבה, ההכלה והניסיון למצוא פתרון לכל אתגר לצד מקצוענות ואדיבות אין קץ, תמצאו אצל כל אחד מהעובדים שלנו ושל הפרוייקטים שלנו בכיוון, Bizmax – ביזמקס ומשפיעים – חרדים לשירות המדינה ולשלטון המקומי. אנחנו יודעים שאין לנו את הפריבילגיה לפספס אף הזדמנות לעזור לפונה.

כשאנחנו עובדים בגישה כזאת, אין פלא שמכתבים כמו זה שלהלן, מגיעים אלינו חדשות לבקרים:

"…לפני כשבוע וחצי קבלתי את תואר המוסמך במשפטים אותו סיימתי כמצטיין דיקאן… אציין ואוסיף כי ללא עזרתכם האדיבה לא הייתי מגיע לשום מקום שהגעתי… התחלתי ללמוד בגיל מאוחר… לאחר 15 שנות לימודים בכולל ועם ילדים קטנים בבית. ולמרות הכל, עם קצת מאמץ מצידי ובמימונכם האדיב, זכיתי להשתלב היטב בשוק העבודה ולפרנס את בני ביתי בכבוד… בזכות התואר השני, אני מועמד להעלאה בדרגה ומקצר לי את הדרך לקידום בשירות המדינה…"

שתפו