HE
HE

מכתבי תודה

לאה דוידוב

תואר ראשון במנהל ומדיניות ציבורית, בית ברל

לעיתים המצב הכלכלי הוא זה שמונע מאיתנו ללמוד. בזכותכם למדתי את התואר הראשון שלי והצלחתי להגשים חלום גם בגיל מבוגר. גם הבן שלי נעזר בכם. יש לי רק מילה אחת לומר: תודה.

חיים רכינצר

דוקטורנט לעבודה סוציאלית ומרצה באוניברסיטת חיפה

אין לי מילים להודות על העזרה שלכם. ללא התמיכה שלכם לא הייתי לומד ובוודאי לא הייתי הופך למרצה באוניברסיטה. לא הייתה שום אפשרות להגיע לאן שהגעתי. תודה!

חדווה בן-חיים

תואר ראשון במנהל עסקים, הקריה האקדמית אונו

הפכתם עבורי את הבלתי אפשרי לאפשרי

מנשה גולדיס

רכיבה טיפולית, מכללת רופין/מכללת וינגייט

נרשמתי ללימודי רכיבה מערבית במכללת רופין ורכיבה טיפולית במכללת וינגייט. הלימודים עלו הון תועפות. קרן ק.מ.ח מימנה לי מחצית מהעלות. הצלחתי ב``ה בלימודים וכיום אני מנהל חווה טיפולית ומעסיק סטודנטים נוספים שסיימו לימודים. בזכותכם!

אבישי פרנקפורט

סיעוד, אקדמית תל-אביב

בפרקי אבות נאמר: 'אם אין קמח - אין תורה'. בזכות ק.מ.ח התורה אור לעינינו עם שפע בצידה

יחיאל אלברט

ייעוץ פנסיוני

``בזכותכם למדתי קורס לייעוץ פנסיוני, בסיומו קיבלתי רישיון ממשרד האוצר ותעודה לעסוק בביטוח פנסיוני. בחברה עמה אני עובד ישנה קבוצת חרדים שרובם הגיעו לכך על-ידי המלגה שקיבלו מקמח... ידועים דברי הרמב``ם כי זו הגדולה שבצדקות. מברך אני אתכם שמשמיים יושפע עליכם שפע רב כדי שתוכלו להמשיך בפעולתכם הברוכה``.

ישראל ינקלביץ

תואר ראשון בניהול ושיווק טכנולוגי, מכון לב

``באתם בחסדי שמיים כמלאכים מושיעים וכשליחים ממרום, לתת לי את האפשרות ללמוד, וכהפתעה נוספת מלגת קיום מכובדת חודשית שהוסיפה מחויבות להשקיע בלימודים כדי להצדיקה. ועל כך נתונה שוב תודתי``.

יעקב כהן

עיצוב גרפי ותקשורת חזותית, מכללת 'פרוג'

``רציתי להודות לכם מקרב לב בשמי ובשם משפחתי שייהנו מעכשיו מעבודה מכובדת ומפרנסת. בלי העזרה שלכם לא הייתי מגיע לאן שהגעתי. כל מילה שאכתוב לא תביע ולו במעט את רגשותיי על ההזדמנות שנתתם לי בצורה מקצועית ומכובדת``.

נתן קוק

צורפות ושיבוץ, המכללה לתכשיטנות

``ברצוני להודות לכם מעומק הלב על העזרה העצומה ולבשר לכם שבזכות זה התקבלתי לעבודה ב'בורסה לתכשיטים'. ומשם, בעזרת ה', השמיים הם הגבול... אין לי מילים להודו לכם על הדחיפה המשמעותית בחיי``.

מנדי פישר

תואר ראשון במינהל עסקים, המרכז האקדמי כרמל

``לולא עזרתכם במימון הלימודים, לא הייתי מגיע עד הלום. דעו לכם שאתם זוכים להיות שותפים לקידוש שם שמים, מדי יום. ישלם ה' יתברך את שכרכם ותזכו להמשיך ולעשות חיל בפעילותכם הברוכה``.

צבי אוסטר

הנהלת חשבונות, המרכז החרדי בני ברק

``אני רוצה להודות בשמי ובשם אשתי וילדיי לתורם האלמוני שכל מה שאני יודע שהוא גר בלונדון. שיידע שכאשר הוא יושב בליל הסדר, אלפי משפחות יושבים רגועים ושמחים בזכותו. תקוותי ותפילתי שהקב``ה יסייע בידכם להמשיך ולעזור לציבור הקדוש``.

דוד רוזנטל

שיווק, פרסום ויחסי ציבור, הבצפר, השלוחה החרדית

``אני חושב שיש לכם חלק נכבד בהצלחתי. הייעוץ המקצועי שקיבלתי מכם, ההכוונה למקום הלימודים, וכמובן התמיכה החודשית, בזכותם הגעתי עד הנה. אני מברך אתכם כי כמו שעזרתם לי להגיע לאן שהגעתי, תזכו לסייע לעוד רבים אחרים``.

רותי ויטמן

תואר ראשון בעבודה סוציאלית, אוניברסיטת בר-אילן

``תודה שהייתם שם בשבילי. תודה שאתם שם בשביל הרבה חלומות אנונימיים כמוני. עוזרים להם להתגשם ומסייעים להם להגיע למטרה – להתפרנס בכבוד!``.

הלל יצחק שטיינר

תואר ראשון בחשבונאות ומערכות מידע, מכון לב

``ברצוני להודות לכם מקרב לב על תמיכתכם. אין ספק כי היא הייתה גורם משמעותי מאוד בהצלחתי בלימודים ובבחינות מועצת רואי החשבון``.

שי קציר

תואר ראשון בחינוך מיוחד, מכללת אורנים

``קשה למצוא מילים שמתארות את הכרת הטוב שאני חש כלפי קרן ק.מ.ח. מבחינתי קמ``ח היה שליח של הקב``ה כדי לשנות את מצבי הכלכלי והמקצועי בעולם הזה``.

יאיר שפאלטער

פיתוח תוכנה, האקריו

``היום בסייעתא דשמיא אני עובד בהיי-טק במשכורת מכובדת. קשה לי להאמין שזה פחות משנה מאז נכנסתי למשרד שלכם לראשונה כשאני חסר אונים ובמצוקה. תודה רבה בשמי, בשם אשתי ובשם כל ילדיי``.

כל הזכויות שמורות ל״קרן קמח״
Powered by: mosesnet