HE
HE

הנהלת הקרן

הנהלת הקרן

מרדכי פלדשטיין - מנכ"ל

תושב ירושלים. בוגר ישיבת חברון. לאחר שירותו בצה"ל, הקים וניהל חברת כוח אדם.
שימש כמנכ"ל זק"א וכיועץ של מספר שרי ממשלה. פלדשטיין הוא חבר הוועד המנהל של עמותת 'IT works' לקידום גיוון בתעסוקה וחבר המועצה הציבורית של 'הפורום הטכנולוגי של ישראל'.

motti feldshtein

עו"ד אברהם יוסטמן - סמנכ"ל

תושב ביתר עילית. בוגר ישיבת 'סלונים' ונמנה על קהילת חסידי סלונים. יוסטמן הוא בעל תואר ראשון במשפטים. חבר ועדת הבחירות המרכזית לכנסת. יו"ר ועדת ערר לארנונה בעיריית ביתר עילית. יו"ר (משותף) של ועדת סטודנטים ומתמחים בלשכת עורכי הדין ופעיל ב'גשר – מפעלים חינוכיים'

רו"ח נעמה אלפנט – מנהלת כספים

תושבת ירושלים. בוגרת סמינר 'בית יעקב'. רואת חשבון ושותפה בכירה בשלוחת ירושלים של פירמת רואי החשבון 'ליאון אורליצקי ושות". מומחית בייעוץ וטיפול בנושאי מיסים וחשבונאות לעמותות, לחברות ולמשקיעי חוץ. בעלת ניסיון בניהול מערכות מידע, כספים ובקרה ניהולית בעמותות. משמשת כמנהלת הכספים של הקרן.

elefant

חברי ועד העמותה

מר ליאו נואי - נשיא ומייסד הקרן

ליאו נואי הוא איש עסקים מוערך באנגליה. הוא ומשפחתו בנו במשך עשרות שנים תיק נכסים משמעותי ומניב הנאמד במיליארדים. נואי שימש כממונה על ועדת השואה שמונתה על ידי ראש ממשלת בריטניה, דיוויד קמרון.

נואי בולט במיוחד בפעילותו הפילנתרופית באמצעות 'קרן רחל'. הוא מסייע רבות למוסדות חינוך ורווחה ומקדיש לא מעט מהונו עבור בעלי צרכים מיוחדים. הוא פטרונם של מוסדות רבים נואי הקים את קרן ק.מ.ח. לאור תפיסת עולמו לפיה יש לאפשר רכישת מקצוע ופרנסה בכבוד לבני הציבור החרדי המעוניינים לצאת לשוק העבודה.

ד"ר גבריאל (גבי) פריי

תושב בית שמש. מנהל צוות מחקר בחברת 'גמידה סל' המתמחה בפיתוח מוצרים מבוססי תאי גזע לטיפול בסרטן הדם. בעל תואר דוקטורט במדעי החיים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעל תואר שני במנהל עסקים מהמכללה למינהל. ד"ר פריי מעורב במספר פרויקטים קהילתיים ומכהן כחבר בוועד המנהל של קרן ק.מ.ח. מאז 2011.

.

הרב בן-ציון קוגלר

תושב ירושלים. בוגר ישיבות 'באר יעקב' ו'מאור התלמוד'. מנהל תלמוד תורה 'חוות דעת' ויושב ראש 'קרן השביעית'. בין השנים תשמ"ט-תשנ"ד (1989-1994) כיהן כחבר מועצת עיריית ירושלים. כיום מכהן כחבר הנהלה בגופים ציבוריים שונים.

מר עמיר בירם

רואה חשבון בעל ניסיון רב שנים בתחום הנדל"ן, ההון והפיננסים. בתשע"א (2011) הקים את קרן הנדל"ן 'JTLV' הפעילה בתחום הנדל"ן המסחרי והמניב. הקרן שמה לה למטרה לחבר בין נכסיה ובין הקהילה. בירם מכהן כחבר הוועד המנהל של בית הספר לאמנות 'בצלאל' ושותף מרכזי בהצלחתה של קרן ק.מ.ח.

מייסדי הקרן

הרב יוסף דייטש

תושב ירושלים. בוגר ישיבת 'בית אברהם' סלונים. סגן וממלא מקום ראש עיריית ירושלים. מ"מ יו"ר הועדה המקומית לתכנון ובנייה וחבר הועדה המחוזית לתכנון ובנייה מחוז ירושלים.

חבר הנהלת 'אגודת ישראל' וחבר הנהלת 'ועד הרבנים לענייני צדקה'. בעברו כיהן כעוזר סגן שר הבינוי והשיכון חה"כ הרב מאיר פרוש. הקים וניהל את קרן ק.מ.ח. בשנותיה הראשונות ופיתח את קשרי הקהילה של הקרן.'.

מר ג'ק שולנדפריי ז"ל

נולד בשנת תש"א (1941). הלך לעולמו בשנת תשע"ד (2014). שולנדפריי הוא מיוזמי קרן ק.מ.ח. בוגר אוניברסיטת לונדון שמילא שורת תפקידי חינוך ניהוליים בארץ ומחוצה לה. הוא שימש שנים רבות כסגן מנהל המועצה הבריטית בתל-אביב. ובמסגרת הקרן שימש כאחראי על ביקורת פנים והטמעת נהלי עבודה מקצועיים.

.

כל הזכויות שמורות ל״קרן קמח״
Powered by: mosesnet